Firma REKORD jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem firmy ELEIKO Sport AB Szwecja w Polsce, działa na rynku sprzętu sportowego od ponad 10 lat. Specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego, treningu funkcjonalnego, wyposażenia crossów, siłowni i fitnessów. Jest również dystrybutorem firmy Crossgym oraz  producentem wysokiej klasy pomostów sportowych i sprzętu siłowego.  

http://www.eleiko.pl/


Spółka TRICEPS.PL S.A., jest właścicielem sieci sklepów z suplementami diety oraz odżywkami dla sportowców, których głównymi odbiorcami są osoby czynnie uprawiające fitness, kulturystykę i sporty walki. W ofercie znajduje się również odzież sportowa, akcesoria, publikacje o tematyce fitness i sposobach kształtowania sylwetki oraz możliwość opracowania indywidualnego programu treningowego.

http://www.triceps.pl/


7Nutrition.pl to sklep internetowy oferujący szeroki asortyment suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. Właścicielem marki 7Nutrition jest Triceps.pl Spółka Akcyjna

http://www.7-nutrition.com/


Projekt FizjoTerapia HD powstał z myślą o niesieniu pomocy wszystkim ludziom w każdym wieku, którym towarzyszą problemy bólowe oraz inne dolegliwości ich organizmu. Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Celem projektu jest także edukacja pacjenta co do codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

http://fizjoterapiahd.pl/