tekst
WOJCIECH JUSIEL

Jestem Strength Coach-em (trenerem sportów siłowych), trenerm personalnym, oraz założycielem szkoły Strength Coach Certification i jej wykładowcą. Jako jeden z dwóch certyfikowanych Strength Coach-ów w naszym kraju posiadam tytuł PICP (międzynarodowy certyfikat sportów siłowych) Level 2, zdobyty w szkole najbardziej znanego trenera sportów siłowych na świecie – Charlesa Poliquina.

Poza tym ukończyłem Politechnikę Wrocławską na kierunku teleinformatyka ze stopniem magistra inżyniera. Jednak moją prawdziwą pasją i obraną przeze mnie drogą zawodową są sporty siłowe. Trenowałem i nadal prowadzę utytułowanych kulturystów oraz sportowców. Specjalizuję się w nowoczesnym i innowacyjnym na polskim rynku podejściu do treningu siłowego. Wiedzę naukową z biomechaniki ruchu i anatomii mięśni z powodzeniem przekładam na praktykę, co prowadzi do maksymalizacji efektów w treningu kulturystycznym. Używane przeze mnie techniki specjalne pozwalają zróżnicować trening i dodatkowo dostarczyć skutecznych i nowych bodźców, które zapewniają najlepsze wyniki. Jednak sam trening to nie wszystko, dlatego swoim klientom proponuję nowatorskie podejście do żywienia oraz skuteczną suplementację.

Oprócz trenowania zawodowych sportowców, ogromną satysfakcję daje mi prowadzenie amatorów, początkujących kulturystów lub osób, które po prostu chcą zmienić swoje ciało oraz codzienne funkcjonowanie. Bo trenowanie ze mną to rozpoczęcie przygody zarówno ze sportem i odpowiednim odżywianiem, jak i zmianą podejścia do życia oraz samego siebie.